Strona główna | Mapa serwisu | English version
Puchar Wiosny 2008 Turniej I
Zdjęcia > Puchar Wiosny 2008 Turniej I
     W rozegranym w dniu 29 marca w Klubie Garnizonowym w Modlinie I Otwartym Turnieju o Puchar Wiosny 2008 pod patronatem burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego p. Jacka Kowalskiego a organizowanym przez Nowodworski Klub Sportowy „Dziesiątka” LOK uzyskano następujące wyniki.

W grupie do lat 12 zwyciężył Kuba Mućka (NKS Dziesiątka). Drugie miejsce wywalczył Tomek Niesuchowski (NKS Dziesiątka). Trzecie zaś Michał Głowacki.

W grupie od lat 13 do 17 triumfował Grzegorz Ptasiński (NKS Dziesiątka). Drugi był Bartek Kostrubiec, trzeci Dawid Kąpielewski (obaj z UKS Reduta).

W grupie od lat 18 do 100 wygrała Wioletta Ptasińska przed Grzegorzem Sorbianem i Mariuszem Niesuchowskim (wszyscy z NKS Dziesiątka).

W turnieju rodzinnym najlepsi okazali się pp. Mućka pokonując rodziny Niesuchowskich i Zychów.

Wszyscy wymienieni zawodnicy i rodziny zdobyli swoje pierwsze punkty w klasyfikacji Pucharu Wiosny 2008 a także cenne nagrody rzeczowe i trofea. Zawodnicy oddawali 25 strzałów do tarczy olimpijskiej z postawy stojącej (najmłodsi z podpórką). Następny turniej odbędzie się w maju. Zapraszamy.

Autor strony: Grzegorz Ptasiński